Akcje specjalne

Reklama niestandardowa (nazywana również akcjami specjalnymi) jest emitowana w telewizji poza blokiem reklamowym. Dzięki temu nie ginie w tłumie innych reklam, a jej zapamiętywalność wzrasta o 260%. Według badań, aż 52 % widzów lubi ją bardziej od reklamy standardowej. Akcje specjalne można zamówić w kilkudziesięciu prestiżowych kanałach telewizyjnych w najlepszych czasach antenowych.

Zakres akcji specjalnych

Niestandardowa reklama wykorzystuje różne formaty, między innymi billboardy sponsorskie, spoty konkursowe i winiety programowe. Dzięki temu można przekazać informacje na temat produktu, zorganizować konkurs lub promocję, a także przekierować klientów do internetu. Unikalna formuła jaką jest partnerstwo kanału pozwala firmie zwiększyć rozpoznawalność przez powiązanie jej z marką prestiżowego kanału telewizyjnego.

Planowanie akcji specjalnych

Proces tworzenia akcji specjalnych oparty jest o wykorzystanie unikalnego narzędzia do planowania akcji reklamowych. Jego przełomowy charakter polega m.in. na daniu klientowi możliwości wypróbowania różnych wariantów akcji promocyjnych, na którym to etapie nie ponosi on żadnych kosztów. Narzędzie jest w pełni kompleksoww, ponieważ obejmuje usługę od pomysłu/kreacji począwszy, poprzez produkcję i emisję, a na ocenie skuteczności kończąc.

Korzyści wynikające z akcji specjalnych

Nowoczesność

Forma zgodna z nowoczesnym marketingiem społecznościowym bazującym na zróżnicowanych treściach, a nie na masowym przekazie reklamowym, którego podstawą jest przestarzały 30’ spot.

Elastyczność

Samodzielne zaplanowanie i wycena akcji specjalnych przy pomocy unikalnego narzędzia konfiguratorreklamy.pl

Skuteczność

Wysoka zapamiętywalność i akceptacja wśród grup docelowych, związana z promowaniem produktów i usług we wszystkich prestiżowych stacjach telewizyjnych.

Dostępność

Całkowity koszt przygotowania i emisji akcji specjalnych rozpoczyna się już od kilkudziesięciu tysięcy złotych, a czas potrzebny na ich produkcję to często tylko ok 2 tygodni.