Media społecznościowe

Obecność w serwisie społecznościowym Facebook to ważny element strategii marketingowej firmy. Umożliwia bezpośrednią komunikację z klientami i wpływa na pozytywny wizerunek marki. System reklamowy Facebook Ads polega na umieszczaniu reklamy w aktualnościach użytkowników oraz w prawej kolumnie na stronie. Reklamy wkomponowane są w treść serwisu, dzięki temu są pozytywnie odbierane przez użytkowników. Zaletą Facebook Ads jest możliwość bardzo precyzyjnego targetowania reklam według lokalizacji, danych demograficznych, zainteresowań i zachowania użytkowników w serwisie.

Przygotowujemy profesjonalny content pod wszelkie formy reklamy na portalu Facebook:

Zdjęcia i filmy

Prezentacja firmy, własnych marek, produktów i usług za pomocą obrazów statycznych i/lub udźwiękowionego filmu na FB to gwarancja skupienia uwagi potencjalnych klientów właśnie na twojej ofercie.

Pokaz slajdów

To format podobny do reklam wideo, który pozwala tworzyć dynamiczne, udźwiękowione przekazy na dowolnym urządzeniu i przy każdej szybkości połączenia z internetem. Taką reklamę można przygotować na bazie już istniejącego filmu.

Karuzela

Reklama karuzelowa daje więcej miejsca na opowiedzenie o swoich produktach, usługach czy o firmie. Jest to medium bardzo elastyczne pozwalające połączyć zarówno zdjęcia jak i filmy w jednym przekazie reklamowym.

Kanwa

To elastyczny format reklamowy złożony z czystej karty, który można dowolnie zapełnić filmem pełnoekranowy, tekstem, zdjęciami i przyciskami z wezwaniem do działania. Reklamy kanwowe bardzo szybko ładują się na urządzeniach mobilnych.

Korzyści z reklamy na portalu Facebook

Precyzyjne targetowanie

Facebook Ads umożliwia dokładne określenie grupy docelowej na podstawie danych demograficznych, lokalizacji, zainteresowań i zachowań użytkowników.

Wsparcie strategii marketingowych

Reklama na Facebooku doskonale wspiera i uzupełnia prowadzone działania marketingowe w innych kanałach. Zasięg Facebooka umożliwia dotarcie do ogromnej liczby potencjalnych klientów.