Content marketing

To dziś najważniejsze narzędzie skutecznego marketingu. Polega na tworzeniu unikatowej treści, a następnie przekazywaniu jej wybranej grupie odbiorców. Daje fantastyczne efekty, ponieważ polega na regularnym dostarczaniu wartościowych i pogłębionych informacji, a nie tylko na biernym zachęcaniu do kupna produktu lub skorzystania z usług. Może ona przybierać różne formy: tekstowe, wizualne lub multimedialne. Dzięki temu nawiązuje się silną i długofalową relację z klientem.

Zakres usług
Specjalizujemy się w następujących obszarach Content marketingu

Filmy i animacje

na potrzeby reklam, spotów internetowych, akcji specjalnych, a także nowoczesnych materiałów POS i prezentacji. Zapewniamy kompleksową obsługę : od stworzenia koncepcji i napisania scenariusza, poprzez realizację zdjęć w różnych technikach, aż po zaawansowaną post-produkcję

Infografiki

czyli graficzna synteza lub analiza informacji. To nowoczesna metoda na prezentowanie złożonych treści w prosty oraz atrakcyjny wizualnie sposób. Przy ich projektowaniu wykorzystujemy metodologię 59seconds.

Teksty

dzięki którym możemy wypromować konkretny produkt, usługę lub pomysł. Nasze materiały wyróżnia rzetelność, wiarygodność a także zróżnicowanie języka, dzięki czemu możemy skutecznie dotrzeć do dowolnie wybranej grupy odbiorców. Przy tworzeniu tekstów korzystamy z usług doświadczonych dziennikarzy oraz ekspertów w wybranych dziedzinach.